آبیدر استوک

سال 96 آبیدر استوک با هدف تامین لپ تاپ استوک باکیفیت تاسیس شد. ما سعی کرده‌ایم با تامین لپ تاپ‌های استوک اروپایی و آمریکایی مرغوب، رضایت خریداران را جلب کنیم. نکته جالب در مورد لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه مورد نیاز برای خرید یک لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه مورد نیاز برای خرید یک لپ تاپ تازه با مشخصاتی مشابه است.در حال حاضر لپ تاپ‌هایی که امکان تامین آنها وجود دارد عموما شامل برندهای HP، Dell، Lenovo، Asus می‌باشند. این برندها از جمله برندهای معتبر و باکیفیت جهانی هستند. همچنین در این مدت به صورت تخصصی و حرفه‌ای در حال تامین محصولات مایکروسافت بوده‌ایم.

بنابر نیاز خود می‌توانید لپ تاپی مناسب و ارزان قیمت تهیه کنید. در ادامه چندین سری از پرفروش‌ترین لپ تاپ‌ها را بررسی می‌کنیم.

محصولات مایکروسافت

سرفیس استوک مایکروسافت

اگر طرفدار برند هستید اما کار کردن با مک بوک برای شما سخت است؛ بهترین انتخاب سرفیس‌های مایکروسافت است. برندی جهانی و لاکچری با لپ تاپ‌های متنوعی که پاسخگوی نیاز هر کاربری است. همچنین سرفیس‌های مایکروسافت به دلیل ظاهر و رنگ‌های زیبا، انتخاب هوشمندانه‌ای برای تجهیز دفاتر و شرکت‌ها هستند. سرفیس بوک، سرفیس لپ تاپ و سرفیس پرو انتخاب‌هایی است که پیش روی شماست.

نگران هزینه نباشید! چراکه سرفیس‌های استوک قیمتی به مراتب پایین‌تر از سرفیس‌های تازه دارند.

لپ تاپ مهندسی

لپ تاپ مهندسی

طراحان و مهندسان همواره به دنبال لپتاپی با قابلیت پردازش بالا هستند. اما ظاهر و پرستیژ لپ تاپ نیز بسیار مهم است. چراکه معمولا لازم است در مکان‌های مختلف به ارائه و پرزنت کار خود بپردازند. لذا لپ تاپی مناسب کارهای مهندسی است که علاوه بر قدرت پردازش بالا، ظاهر آراسته‌ای داشته باشد. از همه مهمتر باید قیمت آن مناسب باشد. لپ تاپ‌های گیمینگ ویژگی اول را دارند اما معمولا گران هستند. مدل‌های Dell Precision و HP Zbook بسیار مناسب کارهای طراحی و مهندسی هستند.

لپ تاپ گیمینگ و رندرینگ

لپ تاپ رندرینگ لپ تاپ گیمینگ

فقط گیمرهای حرفه‌ای می‌دونن که بازی کردن با یک گرافیک قدرتمندتر چه لذتی داره!

سرعت پردازش تصویر در لپ تاپ‌های گیمینگ و رندرینگ حرف اول را می‌زنه. علاوه بر کارت گرافیکی قدرتمند، لپ تاپ‌های گیمینگ ظاهر خیلی زیباتری نسبت به لپ تاپ‌های صنعتی دارن. یکی دیگه از مهمترین ویژگی‌های لپ تاپ مخصوص بازی و رندرگیری، کیفیت ساخت اوناست. هر چن که لپ تاپ‌های رندرینگ و گیمینگ خوبی در بازارهای ایران وجود داره اما کیفیت لپ تاپ‌های استوک آمریکایی و اروپایی یه چیز دیگه‌س!

اعضای آبیدر استوک

سیروان ساعد
امور مشتریان

بختیار مرادی
پشتیبانی فنی

صهیب اژدری
سئو

خرید لپ تاپ استوک اصفهان

اگر در شهر یا استان اصفهان حضور دارید و قصد خرید لپ تاپ استوک دارید، کافی است به فروشگاه آبیدر استوک مراجعه نمایید. می‌توانید قبل از اقدام به خرید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا ظاهر دستگاه مد نظر خود را ببینید. همچنین پس از خرید، یک هفته مهلت تست به شما داده می‌شود تا از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نمایید. ارسال محصولات با تیپاکس انجام می‌شود و طی چند روز کاری به شما تحویل داده می‌شود.

خرید لپ تاپ استوک مشهد

اگر در شهر مشهد یا استان خراسان حضور دارید و قصد خرید لپ تاپ استوک دارید، کافی است به فروشگاه آبیدر استوک مراجعه نمایید. می‌توانید قبل از اقدام به خرید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا ظاهر دستگاه مد نظر خود را ببینید. همچنین پس از خرید، یک هفته مهلت تست به شما داده می‌شود تا از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نمایید. ارسال محصولات با تیپاکس انجام می‌شود و طی چند روز کاری به شما تحویل داده می‌شود.

خرید لپ تاپ استوک تهران

اگر در شهر یا استان تهران حضور دارید و قصد خرید لپ تاپ استوک دارید، کافی است به فروشگاه آبیدر استوک مراجعه نمایید. می‌توانید قبل از اقدام به خرید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا ظاهر دستگاه مد نظر خود را ببینید. همچنین پس از خرید، یک هفته مهلت تست به شما داده می‌شود تا از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نمایید. ارسال محصولات با تیپاکس انجام می‌شود و طی چند روز کاری به شما تحویل داده می‌شود.

خرید لپ تاپ استوک شیراز

اگر در شهر شیراز یا استان فارس حضور دارید و قصد خرید لپ تاپ استوک دارید، کافی است به فروشگاه آبیدر استوک مراجعه نمایید. می‌توانید قبل از اقدام به خرید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا ظاهر دستگاه مد نظر خود را ببینید. همچنین پس از خرید، یک هفته مهلت تست به شما داده می‌شود تا از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نمایید. ارسال محصولات با تیپاکس انجام می‌شود و طی چند روز کاری به شما تحویل داده می‌شود.